Rodinný domek

Realizaci rodinného domku pro náročného klienta jsme prováděli ve Středočeském kraji.

Mánesova ulice

Mnoho pražských a zejména vinohradských bytů se pyšní našimi prvotřídními podlahami. Zde je náš povedený projekt v Mánesově ulici.

Bella Brutta

Obchdod s oděvy „Bella Brutta“ je postaven nejen na kvalitním oblečení, ale také na vytříbeném designu interiéru. O jeho provedení se postarala společnost InFloor.

 Aon Central and Eastern Europe a.s.

Projekt, který je prací Ing. arch. Jana Kalivody a PROGRES ATELIER. O krásné fotografie se postarala společnost BoysPlayNice Photography & Concept.

OC Greenpark

InFloor je pro náročné klienty špička ve svém oboru a proto musí nabízet i ty méně tradiční produkty a služby. Jednou z nich jsou například mechové stěny, které zdobí stěny a sloupy dětského světa OC Greenpark v Benešově.

Showroom VOIX

Pro dosažení správného odstínu barvy jsme surové dubové dřevo napouštěli našimi speciálními oleji. Přibližně 60 m2 podlahy a 22 schodů jsme pak ve dvou vrstvách obložili stromečkovým vzorem. S výsledkem je spokojený jak zákazník, tak i my.

Žít jako VIP

InFloor se stará o podlahy nejedné celebritě. Totožnost lidí ze světa showbyznysu samozřejmě prozrazovat nemůžeme, ale stejné podlahy mohou být i u Vás doma.