Vážení zákazníci, návštěva naší kanceláře je možná po předchozí domluvě na uvedených kontaktech. Přímo na místě prosíme klepejte.

Dřevěné podlahy jsou velmi příjemné na dotek, mají výborné akustické vlastnosti, neshromažďují prach a jiné alergeny a díky svým tepelně izolačním vlastnostem neodvádí lidské teplo. Děti si můžou na podlaze hrát bez rizika prochladnutí. Nabízíme různé varianty a styly pokládky. Přijďte se podívat do našeho showroomu a vyberte si tu ideální podlahu pro vás.

 
 

KOMBINOVAT MŮŽETE TYTO PARAMETRY:
Třídění: od I. třídy až po IV. třídu (rustikální)
Úprava: olej, lak, moření
Výška: 15 nebo 22 mm, Šířka: 50 nebo 70 mm, Délka: 350–500 mm
Styl pokládky: stromeček, dvojitý stromeček, anglický vzor, americký vzor a další ...

Pomáháme realizovat celé interiéry včetně nábytku, podlah a koberců.

Inspirujte se konkrétními realizacemi a podívejte se, jak působí tapety a stěrky přímo v interiéru. Projděte si naše další produkty a vyberte si z dřevěných podlah či nějaký originální solitér z designého nábytku

 

Ukázky našich realizací parketových podlah

Mánesova ulice

Mnoho pražských a zejména vinohradských bytů se pyšní našimi prvotřídními podlahami. Zde je náš povedený projekt v Mánesově ulici.

 Aon Central and Eastern Europe a.s.

Projekt, který je prací Ing. arch. Jana Kalivody a PROGRES ATELIER. O krásné fotografie se postarala společnost BoysPlayNice Photography & Concept.

Všechna práva vyhrazena © 2021 #in floor podlahy s.r.o.
Scribbled by Design Green Cat

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram