Hledáte způsob, jak během pár hodin elegantně, stylově a bezúdržbově oživit svůj domov, hotel, kancelář, restauraci či obchodní centrum? Právě pro vás jsou ideálním řešením "Mechové stěny a obrazy", bezúdržbová zeleň v interiéru. Přírodní mechové stěny a mechové obrazy utvářejí krásné kreace v každém interiéru a jsou skutečnou pastvou pro oči. Navozují pocit pohody, sounáležitosti s přírodou a snižují stres.

VÝHODY MECHOVÝCH STĚN A OBRAZŮ
+ vhodné téměř do všech interiérů
+ nepotřebují žádnou údržbu, jen několikrát do roka očistit od prachu
+ navozují pocit pohody a snižují pocit stresu
+ nepotřebují dostatek světla
+ není napadán škůdci a plísněmi
+ garantujeme zachování stejného vzhledu min 8 - 10 let

 

 

 

Mechová výzdoba bez starostí
Mechové stěny a mechové obrazy vytváříme ze stabilizovaného mechu (původně živého mechu), u kterého byla speciální metodou jeho rostlinná míza nahrazena stabilizačním roztokem, neškodným lidskému zdraví. Díky stabilizaci si mech uchová svůj původní vzhled i barvu po mnoho let, nevyžaduje zalévání, hnojení, není napadán škůdci a tím je i ekonomicky velmi výhodný.

Mechová výzdoba na míru
Mechové stěny a obrazy lze použít prakticky v každém interiéru, obzvláště tam, kde nejsou optimální podmínky pro pěstování živých rostlin. V nabídce máme několik druhů stabilizovaného mechu a lišejníku, ze kterého vám na míru vytvoříme stylovou mechovou stěnu či obraz, třeba i s vaším logem.

 

Všechna práva vyhrazena © 2022 #in floor podlahy s.r.o.
Scribbled by Design Green Cat

Instagram Infloor
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram