Dřevěné podlahy jsou velmi příjemné na dotek, mají výborné akustické vlastnosti, neshromažďují prach a jiné alergeny a díky svým tepelně izolačním vlastnostem neodvádí lidské teplo. Děti si můžou na podlaze hrát bez rizika prochladnutí. Nabízíme různé varianty. Možností je tolik, že je zde nemůžeme odprezentovat všechny. Přijďte se podívat do našeho showroomu a vyberte si tu ideální podlahu pro vás.

KOMBINOVAT MŮŽETE TYTO PARAMETRY

Konstrukční provedení: dvouvrstvé, třívrstvé, masiv
Povrch: hladký, katrovaný, hoblovaný, rustikální, starobylý
Úpravy: dřevo surové nebo v povrchové úpravě olej, lak
Výška: od 12 do 22 mm, Šířka: od 120 do 209 mm

Podívejte se níže na ukázky námi realizovaných podlah.

 

Rodinný domek

Realizaci rodinného domku pro náročného klienta jsme prováděli ve Středočeském kraji.

Žít jako VIP

InFloor se stará o podlahy nejedné celebritě. Totožnost lidí ze světa showbyznysu samozřejmě prozrazovat nemůžeme, ale stejné podlahy mohou být i u Vás doma.

Kouřový dub

Dokážeme pro vás připravit odstín přesně podle vašich představ. Podívejte se například na tuto realizaci kouřového dubu.

Domov

Dřevěná podlaha udělá z vašeho domu domov. Dodá mu potřebné teplo a pohodlí.

Dubová podlaha

Dub je jedna z nejpoužívanějších podlahových dřevin. Podívejte se na ukázky realizací. v našem showroomu jsou k nahlédnutí vzorky dřevin i povrchových úprav.

Showroom VOIX

Pro dosažení správného odstínu barvy jsme surové dubové dřevo napouštěli našimi speciálními oleji. Přibližně 60 m2 podlahy a 22 schodů jsme pak ve dvou vrstvách obložili stromečkovým vzorem. S výsledkem je spokojený jak zákazník, tak i my.

Všechna práva vyhrazena © 2022 #in floor podlahy s.r.o.
Scribbled by Design Green Cat

Instagram Infloor
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram