Previous Next
Infloor podlahy

tradiční české podlahářství
a studio interiérových služeb

25 let v oboru a na trhu
člen cechu parketářů

Cech Parketářů
Díky dlouholetým zkušenostem a praxi, jsme schopni nabídnout kompletní servis podlahářství a interiérových služeb. Disponujeme potřebnými certifikáty a proškolenými zaměstnanci. Každého z našich zaměstnanců sami důkladně školíme a zaučujeme. Klademe důraz na vysokou kvalitu služeb, která je v dnešní době tolik žádaná. Poskytujeme veškeré informace o krytinách a technologiích pokládky podlah. Samozřejmostí je bezplatné zaměření objektu a vypracování transparentní cenové nabídky.
„Umíme vyřešit nejen požadavek na jakoukoli podlahu, ale vzhledem ke spolupráci s architekty a architektonickými kancelářemi, vyřešíme váš interiér jako celek a na klíč.“
Jaromír Valenta (majitel #infloor)

Exkluzivní nabídka

InFloor

Timbermax

Infloor je výhradní zástupce pro ČR
Timbermax - výhradní zastoupení v ČR
Timbermax® je značka dizajnových kompozitních terasových a fasádních prken. Timbermax se od ostatních obdobních produktů na trhu odlišuje především svým vzhledem. Snaha o nahrazení pravého dřeva bezúdržbovou alternatrivou přinesla konečně reálné výsledky.

Esprit du Parquet

Stařené a recyklované podlahy
Esprit du Parquet - stařené a recyklované podlahy
Značka Esprit du Parquet vyrábí unikátní podlahy z přírodního starého a také dokonale autenticky stařeného dřeva. Od tohoto výrobce jsou nejžádanější kolekce podlahových prken a parket ve větších skládaných formátech typu – maďarský vzor, ať jako prkna nebo stromeček. V dekorech nyní vede jilm a dub. Naše společnost tento sortiment dodává a distribuuje, stačí si jen vybrat.

Podlahy na míru

Zakázková výroba podlah na přání
Infloor - zakázková výroba podlah na přání
Díky školeným odborníkům a dlouholetým zkušenostem z praxe jsme schopni zajistit kompletní servis od poradenství po celkovou realizaci vašeho projektu.
Instagram Infloor

Všechna práva vyhrazena © 2022 #in floor podlahy s.r.o.
Scribbled by Design Green Cat

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram